Motyw

Ubezpieczenia samochodów Renault

Nasze wieloletnie doświadczenie we współpracy z firmami ubezpieczeniowymi pozwala na dobranie oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb Klienta.

Staramy się by pakiety ubezpieczeniowe Renault Auto Spektrum były najlepszą i najkorzystniejszą ofertą dla osób kupujących nowe Renault i zapewniały szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej. Oferujemy zarówno ubezpieczenia samochodów osobowych jak i dostawczych. 

Pakiety ubezpieczeniowe, które znajdują się w naszej ofercie  są przeznaczone zarówno dla użytkowników samochodów nowych jak i używanych Renault, nawet do 10 roku eksploatacji. Swoim zakresem obejmują: OC, AC, NNW, ZK oraz bogaty Assistance (Car Assisance w Allianz/Assistance Hestia/PZU Auto Pomoc).

Jakie są zalety pakietów ubezpieczeniowych Renault? W ramach jednej ceny klient otrzymuje szeroką ochronę i pewne ubezpieczenie samochodu Renault.

Ubezpieczenia pakietowe zapewniają:

  • Zniesiony udział własny w szkodach AC
  • Bezgotówkowe naprawy powypadkowe Renault i szybki serwis likwidacyjny
  • Naprawa pojazdu w Autoryzowanych Serwisach Renault z zastosowaniem oryginalnych części zamiennych bez potrąceń z tytułu ich amortyzacji
  • Bogaty zakres Car Assistance Allianz, Assistance Hestia i PZU Auto Pomoc miedzy innymi:
  • Samochód zastępczy na czas naprawy
  • Pomoc gdy zabraknie paliwa, zawiedzie akumulator, przestaną działać światła bądź zatrzasną się kluczyki
  • Gdy awaria samochodu lub wypadek nie pozwolą na dalszą kontynuacje podróży otrzymamy pomoc w dalszej jej organizacji np: samochód zastępczy, pokrycie kosztu hotelu, holowanie do najbliższego autoryzowanego serwisu

Jeśli posiadasz samochód używany istnieje możliwość wykupienia samego OC.

W razie zakupu samochodu w Kredycie Renault istnieje możliwość finansowania składki ubezpieczeniowej.

 

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem