Motyw

Marka grupy Renault

Części zamienne

Oferta MOTRIO to części zamienne dystrybuowane przez Renault i przeznaczone dla starszych modeli samochodów. Grupa Motrio obejmuje szeroką gamę części eksploatacyjnych, na które składają się między innymi : klocki i tarcze hamulcowe, łożyska, amortyzatory, wszystkie typy filtrów, paski rozrządu, klinowe, świece zapłonowe i żarowe, akumulatory, żarówki, piórka wycieraczek, olej i płyny eksploatacyjne.

Wszystkie produkty Motrio spełniają te same wymagania jakościowe i bezpieczeństwa jak części montowane fabrycznie.

Cena, trwałość oraz komfort użytkowania dostosowane są do wieku pojazdu.
Motrio to uznana francuska marka części zamiennych, stworzona przez Renault. Dostępna jest w ponad 35 krajach na całym świecie już od 22 lat i co roku zdobywa co raz większą rzeszę zadowolonych klientów. Części Motrio testowane są według wszystkich zalecanych norm, posiadają też certyfikat PIMOT.

Firma AUTO SPEKTRUM oferuje Państwu części Motrio  - części zamienne dostosowane cenowo do wieku samochodu. Gwarantowana jakość idealnie dopasowana do ceny!

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem