Motyw

Sezonowa Oferta Renault

Nikt lepiej nie zadba o Twoje Renault niż serwis Renault

SPRAWDŹ NASZĄ SEZONOWĄ OFERTĘ DEDYKOWANĄ DLA TWOJEGO SAMOCHODU

JUŻ DZIŚ MOŻESZ:

  • kupić komplet opon letnich już od 856 zł*
  • sprawdzić naszą ofertę aluminiowych, stalowych i hybrydowych kompletnych kół letnich (felga + opona + kołpak)

I skorzystać z WYGODNYCH RAT bez żadnych kosztów (6 rat, RRSO 0%)**

 

A PONADTO:

  • program Advantage stworzony specjalnie dla samochodów starszych niż 4 lata
  • skorzystać z naszej szerokiej oferty oryginalnych części i akcesoriów w atrakcyjnych cenach (m.in. kurfy dachowe, dywaniki tekstylne, wkłady do bagażnika i bagażniki rowerowe, które idealnie sprawdzą się na letnie wycieczki!)
  • czyszczenie klimatyzacji wraz z dezynfekcją wnętrza za 149 zł***

 

* Wskazana cena jest ceną brutto, zawiera podatek VAT i dotyczy kompletu 4 szt. opon Motrio, rozmiar 185/65 R15, z przeznaczeniem do modelu CLIO IV

**Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1472,48 zł, całkowita kwota do zapłaty 1472,48 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 5 miesięcznych równych rat w wysokości 245,41 zł i ostatnia rata wyrównawcza 245,43 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 15.02.2022 na reprezentatywnym przykładzie.
Oferta dostępna jest u Autoryzowanych Partnerów Renault, którzy w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów/usług. Udzielenie kredytu i jego wysokość zależą od oceny zdolności kredytowej klienta. Materiał ma charakter informacyjny.

*** Podana cena dotyczą 1 usługi i zawierają podatek VAT. Przedstawione ceny, towary/usługi i informacje są aktualne od 14 marca do końca sierpnia 2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

 

Sprawdź naszą sezonową ofertęchevron_right
Nasze centrum serwisowe Renault / Dacia

Nasze centrum serwisowe Renault / Dacia

Umów się na wizytęchevron_right
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem