Motyw

Wydawaj mądrze! Przygotuj swój samochód do lata!

Sprawdź ofertę naszego serwisu Dacia.

 

 BĄDŹ GOTOWY NA BABIE LATO

Sprawdź swój samochód i skorzystaj z naszej oferty sezonowej

 

 

Klimatyzacja

Dbaj o powietrze, którym oddychasz i odetchnij swobodnie

Klimatyzacja usuwa zaparowanie szyb oraz reguluje i oczyszcza powietrze wewnątrz pojazdu. Klimatyzacja znacząco poprawia komfort naszej podróży. Należy jednak pamiętać, że podstawą jej wydajności jest regularne czyszczenie urządzenia. Dacia rekomenduje wykonywanie przeglądu i czyszczenia klimatyzacji wraz z wymianą filtra kabinowego co roku.

Klimatyzacja

 

Oznaki źle działającej klimatyzacji:

  • nieprzyjemny zapach
  • zapchane skraplacze lub niedziałająca sprężarka
  • metaliczny hałas podczas używania
  • nieprawidłowe działanie ogrzewania lub klimatyzacji

Nie zwlekaj - skorzystaj z naszych usług serwisowych dotyczących klimatyzacji (czyszczenia, napełnienia, kontroli, wymiany filtra i dezynfekcji)

Czyszczenie klimatyzacji wraz z dezynfekcją wnętrza za 129 zł

 

filtr kabinowy

 

Antyalergiczny filtr kabinowy Dacia

 

Antyalergiczny filtr dzięki dodatkowej biofunkcyjnej powłoce zatrzymuje 99,9% wszystkich bakterii i alergenów. Oznaką jego zużycia jest nadmierne parowanie przedniej szyby, pogorszenie nawiewu, jak również nieprzyjemny zapach w pojeździe.

Zadbaj o swoje zdrowie i ciesz się powietrzem wolnym od szkodliwych substancji.

 

 

Zgarnij 10% rabatu!

Rabat 10% na czyszczenie klimatyzacji z wymianą filtra na antyalergiczny.

Rabat -10% dotyczy zamówienia usługi poprzez R-shop (sklep.dacia.pl) i obowiązuje z kodem KLIMA21 i dotyczy oferty na czyszczenie klimatyzacji wraz z wymianą filtra kabinowego na antyalergiczny.

 

Pakiet Przeglądowy SMART

Serwis

Pakiet przeglądów Smart zawiera nie tylko podstawowe usługi i przeglądy sezonowe, ale również szereg dodatkowych rozwiązań. Sprawdź wygodną i kompleksową ofertę Smart, z którą serwisowanie samochodu staje się niezwykle proste.

Pakiet Przeglądu SMART:

  • kontrola samochodu zgodnie z listą kontrolną przeglądu Dacii
  • wymiana filtra kabinowego/wymiana oleju wraz z filtrem (uzależnione od rodzaju serwisu)                
  • czyszczenie klimatyzacji
  • środek do usuwania insektów
  • wymiana przednich wycieraczek

 

 

3 poziomy przeglądów

Dzięki trzem poziomom przeglądu serwisowego możesz wybrać ofertę dostosowaną do swoich potrzeb oraz budżetu.

3 pakiety

Regularny przegląd to gwarancja sprawności Twojej Dacii.

 

 Sezonowa kontrola

W trosce o sprawność Twojego pojazdu, w ramach kontroli sezonowej sprawdzamy 18 najważniejszych punktów odpowiedzialnych za jego stan techniczny. Fachowa kontrola w autoryzowanym serwisie to gwarancja bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, teraz tylko za 99 zł!

Kontrola sezonowa

 

ULOTKA         REGULAMIN AKCJI

 

Wszystkie podane ceny dotyczą 1 sztuki towaru/usługi (z wyjątkiem ceny opon letnich kupowanych w 6 ratach, gdzie cena dotyczy kompletu 4 sztuk), zawierają podatek VAT, są cenami sugerowanymi przez Renault Polska. Przedstawione oferty nie łączą się z innymi rabatami i promocjami i są ważne od 15.03 do 31.08.2021 r. lub – w przypadku opon letnich – do wyczerpania zapasów w tym terminie. W przypadku spełnienia wymogów do skorzystania z kilku promocji zastosowanie znajdzie promocja korzystniejsza dla klienta. Podana cena opon letnich nie zawiera kosztu wymiany opon w pojeździe. Szczegółowe informacje dotyczące powyższej akcji promocyjnej prowadzonej pn. „Ciepły sezon – Dacia z promocyjną ofertą” można znaleźć w regulaminie akcji dostępnym u wybranych Autoryzowanych Partnerów Dacii biorących udział w akcji lub na lato.dacia.pl. Lista Autoryzowanych Partnerów biorących udział w akcji dostępna jest na lato.dacia.pl. Podane w ulotce informacje są zaproszeniem do zawarcia umowy i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Wydawaj mądrze! Przygotuj swój samochód do lata!chevron_right
Nasze centrum serwisowe Renault / Dacia

Nasze centrum serwisowe Renault / Dacia

Umów się na wizytęchevron_right
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem