Motyw

Złów zimowe okazje!

Sprawdź ofertę naszego serwisu Dacia

Promocyjna oferta na kompletne koła Dacii - sezon 2020/2021

Oferta ważna od 01.10.2020 do 28.02.2021

 

Kompletne koła, pełen zysk

opony zimowe

 

Kup 4 kompletne koła z oponami zimowymi Motrio do swojej Dacii i otrzymaj specjalną cenę. Wybierz oponę i felgę dopasowaną do Twojego modelu samochodu zgodnie ze specyfikacją:

 

 logan i sandero

lodgy i dokker

 

 

duster

dokker*Rekomendowana cena dotyczy 1 sztuki i zawiera podatek VAT. Podana cena kompletnego koła zawiera koszt jego wymiany. Nie znalazłeś odpowiadającego Ci wymiaru? Sprawdź pełną ofertę w Autoryzowanych Serwisach Dacii. Zdjęcie kołpaka jest przykładowe, pełna oferta dostępna w Autoryzowanych Serwisach Dacii.

 

Kompletne koła zimowe w wygodnych ratach

 

opony zimowe

Kupując kompletne koła zimowe Dacia, możesz skorzystać z oferty "WYGODNE RATY - 6 rat RRSO 0%."*
Nie musisz płacić w dniu zakupu całej ceny - będziesz mógł rozłożyć płatność w czasie na 1-6 rat bez dodatkowych kosztów. 

 Nasza oferta to:

 •  decyzja online
 • minimum formalności i dokumentów
 • wniosek i decyzja w 15 minut
 • wszystko odbywa się na miejscu u dealera

                        Regulamin

 

*Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 0%. Oferta dostępna jest u Autoryzowanych Partnerów Dacii, którzy w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów/usług. Udzielenie kredytu i jego wysokość zależą od oceny zdolności kredytowej klienta. Materiał ma charakter informacyjny. 

 

Pełna gama opon Motrio

 

 

Opony zimowe mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa jazdy w warunkach ograniczonej przyczepności.

 • Zmiana opon na zimowe jest zalecana, gdy temperatura spadnie poniżej + 7°C
 • Dobór odpowiednich opon oraz dostosowanie techniki jazdy do panujących warunków atmosferycznych, znacząco wpływa na bezpieczeństwo na drodze
 • Droga hamowania w niskiej temperaturze i na zaśnieżonej drodze znacznie się skraca w przypadku użycia opon przystosowanych do zimowych warunków
 • Dzięki specjalnej konstrukcji oraz odpowiedniemu składowi mieszanki (znacznie bardziej miękka guma) opony zimowe są najlepszym rozwiązaniem – zwiększają przyczepność na drodze, szczególnie w trakcie hamowania lub gwałtownych manewrów

Katalog opon Motrio

 

Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo

Wycieraczki

Wycieraczki

 

Akumulatory

Akumulatory

Rain Protect 

 

rain

 

 

Innowacyjna niewidzialna wycieraczka w płynie, dzięki której woda natychmiast się ześlizguje, niezależnie od tego czy jest to deszcz, śnieg czy grad; po zaaplikowaniu RainProtect Twoja szyba będzie pod skuteczną ochroną przez mniej więcej 6 miesięcy - teraz w cenie 53 zł*

  * Cena Rain Protect nie zawiera aplikacji na szybę.

 

Nie zapomnij o przydatnych akcesoriach

 

 • Dywaniki tekstylne w cenie 205 zł

Dywaniki

 

 • Uchwyt na telefon w cenie 105 zł

Uchwyt na telefon

 

 • Poprzeczki dachowe w cenie 539 zł

Poprzeczki dachowe

 

 • Wkład do bagażnika w cenie od 175 zł

Mata

 Cena akcesoriów do określonych modeli Dacii, jest ceną z VAT i nie zawiera kosztu montażu.

 

Kompleksowa dezynfekcja wnętrza

dezynfekcja

Pozbądź się wirusów w swoim samochodzie!
Pełen pakiet dezynfekcyjny już za 129 zł

 

Pełna dezynfekcja:

 • układu klimatyzacji
 • wnętrza
 • często dotykanych elementów auta

 

 

Zapoznaj się z pełymi informacjami dotyczącymi zimowych promocji:

 

Zatem... Zanim wyruszysz w drogę koniecznie odwiedź nasz serwis!

 

Zdjęcia wykorzystane w ulotce służą do celów poglądowych i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktów. Wszystkie podane ceny dotyczą 1 sztuki, zawierają podatek VAT i są cenami zalecanymi przez Renault Polska. Akcja promocyjna „Kompletne koła zimowe Dacia w mini kredycie z 6 ratami RRSO 0%” nie łączy się z innymi rabatami i promocjami i jest ważna od 1.10.2020 do 28.02.2021 r. lub do wyczerpania zapasów w tym terminie. Podana cena kompletnego koła nie zawiera kosztu montażu kół w pojeździe. Szczegółowe informacje dotyczące akcji promocyjnej można znaleźć w regulaminie akcji dostępnym u wybranych Autoryzowanych Partnerów Dacii biorących udział w akcji lub na kola.dacia.pl. Lista Autoryzowanych Partnerów biorących udział w akcji dostępna jest na kola.dacia.pl. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany specyfikacji technicznej i do wynikającej z niej zmiany ceny. Szczegóły w Autoryzowanych Serwisach Dacii. Podane informacje są zaproszeniem do zawarcia umowy i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Promocja zimowa na koła Daciachevron_right
Nasze centrum serwisowe Renault / Dacia

Nasze centrum serwisowe Renault / Dacia

Umów się na wizytęchevron_right
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem